Julemøte 2022

På julemøtet til THK ble det i tillegg til sosialt samvær og servering av tradisjonell julemat utdelt heder og verdighet til enkelte av klubbens medlemmer. Olav Wik, en kjent Finsk Støver-mann fra Trøndelag, ble tildelt klubbens Hedersmerke Sølvhunden for mange år med stor innsats for klubben. To av klubbens medlemmer, Terje Kjenner og Leif Juliussen, ble takket av for lang og tro tjeneste som dommere. Det var også premieutdeling etter EP og SP Jubileumsprøve i slutten av november. Vinner av EP ble Dunker Max til Ole Jon Gjøås, nr. 2 ble Schweizerstøver Svarkeåsen’s Bera til Steinar Frorud, og nr. 3 ble Hygen KN Hero til Martin Johannessen. I SP ble vinner Drever Svartpyttens Janis til Tore John Faråsengen, nr. 2 ble Drever Tverrheias Dina til Tom Helge Stubbe og nr. 3 ble Drever Nitro til Benny Øverland. Klubben vil få gratulere dere alle.

Kan være et bilde av 1 person
Olav Wik
Max og Ole Jon Gjøås
Nitro og Benny Øverland
Tverrheias Dina og Tom Helge Stubbe
KN Hero og Martin Johannesen
loading
×